a
 • Posts tagged "sytë"

E dimë vajza, që shumica prej jush do donit që ato serumet që rrisin qerpikët të vepronin menjëherë.  Na vjen keq të zhgënjejmë shpresat tuaja, dhe tonat, por kjo nuk është

Dy gjëra duhet të kërkoni nga një pastrues që heq make up-in: Duhet të heqë me lehtësi të gjithë përbërjen në sy; dhe të mos i irritojë ata, apo lëkurën

Ne vajzat, si shumicë adhuruese të pasionuara pas beauty, kemi një ndjesi që nuk e përshkruajmë me fjalë kur gjejmë  një produkt të mrekullueshëm drugstore. Dihet që edhe mund të shpenzojmë

Nuk mund ta mohoni se një gjë që do e donim të gjitha, janë më pak rrudha moshe, mimike ose linja fytyre paksa më ndryshe. Kemi një mori zgjedhjesh: Botoksi,

Për aq kohë sa maskat e fytyrës vazhdojnë të mbeten numri një i veshjes tonë kur dalim, ne adhurueset e bukurisë duhet të përshtatemi disi me situatën, dhe siç e


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219