a
 • Posts tagged "skincare"

Rrudhat nuk janë asgjë tjetër përveç se palosje e lëkurës. Janë vija të holla që zhvillohen në pjesët e trupit më të ekspozuara ndaj diellit si fytyra, qafa, duart dhe

E dimë vajza, që shumica prej jush do donit që ato serumet që rrisin qerpikët të vepronin menjëherë.  Na vjen keq të zhgënjejmë shpresat tuaja, dhe tonat, por kjo nuk është

Dy gjëra duhet të kërkoni nga një pastrues që heq make up-in: Duhet të heqë me lehtësi të gjithë përbërjen në sy; dhe të mos i irritojë ata, apo lëkurën

Në ditët e sotme, është bërë tepër e vështirë zgjedhja e produkteve të duhura. Ekzistojnë kaq shumë firma, kaq shumë lloje të ndryshme produktesh që bëjnë të njëjtën gjë, kaq

Pandemia që po pushton europen ka dhënë rezultatet e para edhe në vendin tonë. Qeveria ka marr masat e menjëhershme duke izoluar vendin dhe njërzit.  Koha në dispozicion si pasojë e

Për të pasur një lëkurë të shëndetshme, është shumë e rëndesishme përkujdesja e përditshme nëpermjet pastrimit dhe ushqimit të saj. Ekzistojnë rutina të ndryshme që vijnë nga kulturat orientale por në


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219