a
 • Posts tagged "fondotinta"

Për të arritur një pamje perfekte, ka rëndësi të gjeni bazën e duhur të make up-it për llojin tuaj të lëkurës. Çdo lëkurë është krejtësisht e ndryshme nga tjetra, dhe

Nuk duket, reziston gjatë, ndjehet shumë i lehtë dhe jep efekt natyral. Kështu që pa dashur tua imponojmë, ua sugjerojmë kujtdo nga ju që e përballon në aspektin ekonomik.

Të blesh fondotintë online, ka me siguri disa avantazhe: Gjejmë një gamë të gjerë varietetesh, por edhe ulje që jo gjithmonë aplikohen nëpër dyqane.  Por në të njëjtën kohë nuk duam

BB Cream u krijua në vitet ’60 në gjermani si një krem mbrojtës për tu përdorur pas trajtimeve kirurgjikale, por atëhere nuk hyri në fushen e kozmetikës menjëhere.  Më pas ky


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219