a
 • Posts tagged "floke"

Kur zgjidhni mashat për flokët, duhet të merrni parasysh disa aspekte. Së pari lloji i flokëve tuaj: i drejtë, i valëzuar, kaçurrel, i dredhur, i imët apo i trashë? Gjatësia

Në këtë artikull duam të tregojmë si të bëni një zgjedhje shampoje kundër zbokthit sipas nevojës që kanë flokët tuaj. Kemi veçuar 3 shampo ekonomike dhe lehtësisht të aksesueshme nëpër

Piastra e flokëve GHD Gold Professional Styler ngelet akoma sot ajo ‘’profesionalja’’ në shumë vende dhe kultura, djepa të fushës së bukurisë. Ne vërtet nuk do vendosim këmbët në tapet të

Negin Mirsalehi, me mbi 6 milionë ndjekës në Instagram, është vajza me flokët më të bukur nëpër socials. Jo vetëm një top blogger në gjithë botën, por edhe një sipërmarrëse në

Shpesh herë ankohemi se floku nuk zgjatet, s’ka shkëlqim, është tepër i dëmtuar dhe justifikohemi se është faji i gjenetikës. Për të patur flokë të shëndetshëm mjafton përkushtimi juaj në

Prerja e flokëve në formën Bob, është prerja më ikonike e të gjitha kohërave. Ajo ka fillesën e saj në vitet ’20. Në atë kohë , konsiderohej e turpshme për

Stilimi i flokëve në modelin finger wave lind në fund të viteve ’20, si nevojë për ti dhëne më shumë stil modelit të famshëm bob.  Prerja e flokëve të shkurtër, në


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219