a
 • Posts tagged "Buzëkuq"

Në këtë artikull do lexoni disa nga pyetjet më të zakonshme lidhur me të kuqin e buzëve. Pse jo, nëse keni pyetje të tjera, jemi të lumtura t'ju vijmë në

Përveç se nga ngjyra, kohëzgjatja dhe përbërja, buzëkuqët klasifikohen edhe në tekstura. Në web-in tonë gjeni një shkrim dedikuar posaçërisht, ku shpjegohen ato dhe tregohet se ku ndryshojnë nga njëra


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219