Përveç se nga ngjyra, kohëzgjatja dhe përbërja, buzëkuqët klasifikohen edhe në tekstura. Në web-in tonë gjeni një shkrim dedikuar posaçërisht, ku shpjegohen ato dhe tregohet se ku ndryshojnë nga njëra

Kur vjen puna tek maskarat, aplikatori (furça) që i shoqëron ka një rëndësi të veçantë. Është aksesor themelor për marrjen e llojeve të ndryshme të rezultateve, në varësi të formës

I kemi parë buzëkuqët të disponueshëm në lloje të ndryshme formulimi, me tekstura dhe rezultate të ndryshme. Në këtë artikull do gjeni një prezantim të shkurtër të llojeve të tyre.

Në këtë artikull duam të tregojmë si të bëni një zgjedhje shampoje kundër zbokthit sipas nevojës që kanë flokët tuaj. Kemi veçuar 3 shampo ekonomike dhe lehtësisht të aksesueshme nëpër

Vera po afron dhe një stres më shumë bëhet edhe depilimi. Sidomos tani në pranverë, ju kuptojmë vajza, që me veshjen e fustaneve dhe fundeve, problem më vete janë dhe

Ne vajzat, si shumicë adhuruese të pasionuara pas beauty, kemi një ndjesi që nuk e përshkruajmë me fjalë kur gjejmë  një produkt të mrekullueshëm drugstore. Dihet që edhe mund të shpenzojmë

Piastra e flokëve GHD Gold Professional Styler ngelet akoma sot ajo ‘’profesionalja’’ në shumë vende dhe kultura, djepa të fushës së bukurisë. Ne vërtet nuk do vendosim këmbët në tapet të

Të huazuara nga italishtja, shampot lejla ndryshe i quajmë anti-giallo. Duke folur gjithmonë për flokët, janë më tepër se shampo kundër ngjyrës së verdhë dhe nuancave të bezdisshme të saj.Bionde

Një piastër flokësh cilësore do ju zgjasë me vite, dhe jo vetëm kaq: do ju mbrojë edhe flokët nga nxehtësia e tepërt. Keni pyetur ndonjëherë veten se cila është madhësia

Nuk mund ta mohoni se një gjë që do e donim të gjitha, janë më pak rrudha moshe, mimike ose linja fytyre paksa më ndryshe. Kemi një mori zgjedhjesh: Botoksi,


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219