a
 • Estetikë  • Kur është koha e duhur për të nisur kremin anti-rrudhë?

Kur është koha e duhur për të nisur kremin anti-rrudhë?

Nëse e mbani mend gjë nga koha kur janë përdorur videokasetat, mbase është momenti për të blerë një krem ​​për rrudhat.

Fatkeqësisht, shumë prej nesh fillojnë të kujdesen për lëkurën me konsistencën e duhur pasi dëmi është bërë. Nëse filloni një rutinë kujdesi kur lëkura është akoma elastike dhe e shëndetshme, do e keni më lehtë të luftoni rrudhat ndërsa koha kalon. Po flasim pak a shumë për të njëzetepesat si moshë.

Produktet anti-age bëjnë funksionin e tyre sepse kanë kolagjen. Pra, kush nga ju duhet të përdorë një krem ​​kolagjeni? Përgjigja është shumë e thjeshtë: të gjitha, të gjithë. Djem dhe vajza, burra dhe gra, njerëz të moshuar! Cilado qoftë grupmosha juaj mbas te 25-tave, nëse jeni duke e lexuar këtë artikull (ju falenderojmë!) dijeni se është koha të shtoni një krem ​​anti-rrudhë në rutinën tuaj të përditshme.

Pavarësisht nga lloji i lëkurës ose mosha, çdokush mund të përfitojë benefite duke shtuar këtë produkt efektiv dhe të lehtë për t’u përdorur në listën e tyre të “To do” gjatë ditës.

Doni të dini më shumë për këtë kolagjenin e bekuar? We can help! https://revistakozmetike.al/cfare-duhet-te-dime-per-kete-te-bekuar-kolagjen/

Neve kemi një video në YouTubë ku flasim për kostot e krijimit të një brand-i kozmetik, dhe duam shumë që za ndajmë me secilën prej jush. https://youtu.be/ytaJYRkogMo


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219