a
 • Thonjë

Javen që kaloi me siguri do keni parë në faqen e revistës modele thonjësh që riprodhonin në menyrë simbolike personazhe Vip, kryesisht shqiptare. Nisma filloi nga salloni Nails by Me dhe

Cosmoprof Bologna prej 53 vitesh përfaqëson eventin më të rëndesishem në botë për sa i përket fushës së kozmetikës.  Mbi 3000 ekspozitor dhe 265.000 operator që punojne për të arritur një

Me uljen e temperaturave gjatë sezonit të dimrit lekura jonë ka tendencen të thahet. Pas fytyres, zonat që e ndjejne më shumë këtë ndryshim janë duart dhe këmbet. Ndër trajtimet më


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219