a
 •  • May

Dy gjëra duhet të kërkoni nga një pastrues që heq make up-in: Duhet të heqë me lehtësi të gjithë përbërjen në sy; dhe të mos i irritojë ata, apo lëkurën

Në këtë artikull do lexoni disa nga pyetjet më të zakonshme lidhur me të kuqin e buzëve. Pse jo, nëse keni pyetje të tjera, jemi të lumtura t'ju vijmë në

Kur zgjidhni mashat për flokët, duhet të merrni parasysh disa aspekte. Së pari lloji i flokëve tuaj: i drejtë, i valëzuar, kaçurrel, i dredhur, i imët apo i trashë? Gjatësia

Nëse e mbani mend gjë nga koha kur janë përdorur videokasetat, mbase është momenti për të blerë një krem ​​për rrudhat. Fatkeqësisht, shumë prej nesh fillojnë të kujdesen për lëkurën me

Për të arritur një pamje perfekte, ka rëndësi të gjeni bazën e duhur të make up-it për llojin tuaj të lëkurës. Çdo lëkurë është krejtësisht e ndryshme nga tjetra, dhe

Shumë produkte make up-i sigurojnë qëndrim konsistent për shumë orë. Mjafton t’i aplikoni në mëngjes që të rrinë në vend për gjithë ditën. Siç edhe mund ta dini, ka tre mënyra

Edhe pse pak i mërzitshëm si proces, heqja e make-up-it në fund të ditës është një moment po aq i rëndësishëm sa vetë trajtimi i bukurisë. Pastrimi është hapi i parë

Përveç se nga ngjyra, kohëzgjatja dhe përbërja, buzëkuqët klasifikohen edhe në tekstura. Në web-in tonë gjeni një shkrim dedikuar posaçërisht, ku shpjegohen ato dhe tregohet se ku ndryshojnë nga njëra

Kur vjen puna tek maskarat, aplikatori (furça) që i shoqëron ka një rëndësi të veçantë. Është aksesor themelor për marrjen e llojeve të ndryshme të rezultateve, në varësi të formës


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u904002663/domains/revistakozmetike.al/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219